Úvod > Třídy > Veverky > co nás čeká v březnu.

co nás čeká v březnu.

• Děti si mohou přinést v tomto měsíci svoji oblíbenou knihu a seznámit nás s ní. Je měsíc knihy.
  • Prosím vás, přineste do 18. 3. kelímek od COTTAGE (využijeme ho s dětmi na osení).
  • Budeme rády, když s dětmi přinesete nějakou jarní květinu. Chceme květiny poznávat všemi smysly.

6. 3. (středa) "Bubnování – muzikoterapie v MŠ“, cena: 100Kč

13. 3. (středa) „Cirkus Adonis“, cena: 60Kč

18. 3. (pondělí) „Mláďata v MŠ + velikonoční zvyky“, Mobilní zvěřinec, cena: 150Kč

25. 3. (pondělí) „Velikonoční dílna s rodiči“, Přijďte si společně s dětmi nazdobit kraslice tradičním i netradičním způsobem. S dětmi si můžete udělat velikonoční úkol do jejich osobních portfolií, které si děti nově vytváří ve školce. Společně se příjemně naladíme na nadcházející svátky jara.

S sebou: alespoň 3 vyfouklá vajíčka, něco dobrého na zub na společný stůl

28. 3. (čtvrtek) „Velikonoční prázdniny v ZŠ“, Nahlaste přítomnost/nepřítomnost vašeho dítěte.

29. 3. (pátek) a 1. 4. (pondělí) „Státní svátek“, MŠ uzavřena